Zapowiedź 30 września – 2 października

W ten weekend odbędzie się zaległy turniej orlików a w niedzielę w Niedrzwicy Kościelnej aż 3 godziny piłkarskich emocji.

Turniej orlików w Gościeradowie – 30 września 10:00

Nasza najmłodsza drużyna uda się do Gościeradowa – Folwarku na zaległy turniej. Przypomnę, że w naszej grupie oprócz naszej drużyny są też GKS Gościeradów – organizator jutrzejszego turnieju oraz dwa zespoły Janowskiego Orlika Janów Lubelski, Orzeł Łaziska i Unia Wilkołaz.

Niedziela z piłką w Niedrzwicy Kościelnej

LZS Krężnica JaraKrzczonovia KrzczonówLZS Krężnica Jara – Sygnał Lublin
klasa BII LW Juniorów B1
1.10 – 11:001.10 – 14:00

Zgodnie z wymogami licencyjnymi spotkania w Lidze Wojewódzkiej Juniorów B1 mają odbywać się na obiektach zweryfikowanych co najmniej na klasę Okręgową. Dlatego nasi juniorzy przeprowadzili się z Niedrzwicy Dużej do Niedrzwicy Kościelnej i czasem zdarzy się, że będą rozgrywali mecz w ten sam dzień co seniorzy.

Tak będzie w najbliższą niedzielę. Najpierw o 11:00 rozpocznie się mecz B klasy LZS Krężnica Jara – Krzczonovia Krzczonów. Znana nam już drużyna może pochwalić się wyjazdowym zwycięstwem 3:1 ze Stokiem Zakrzówek oraz także wyjazdowym 0:0 z Perłą Rudnik. Na koncie krzczonowian są też dwie porażki a 4 zdobyte punkty dają Krzczonovii 9. pozycję. Z 5 bramek najwięcej bo po 2 mają Maksymilian Bogucki i Dominik Wrzyszcz

Z kolei o 14:00 spotkanie LZS Krężnica Jara – Sygnał Lublin. Ten przeciwnik to z kolei jedna z lepszych ekip II LW Juniorów B1 „Południe”. Z 15 punktami Sygnał należy do złożonej jeszcze z Tomasovii Tomaszów Lubelski i Widoku SP51 Lublin grupy pościgowej za Chełmianką Chełm. Pocieszeniem dla nas jest stosunkowo mała liczba bramek strzelana przez Sygnał bo czym jest 17 goli przy 56 Widoku? Z tych 17 najwięcej – 5 zapisał na swoim koncie Dominik Chromiec.

Przypomnę też, że w pierwszym meczu przegraliśmy 0:4 (0:1)

Wyjazd trampkarzy do Janowa Lubelskiego

Ostatnim akcentem przedłużonego weekendu będzie wyjazdowy mecz trampkarzy z Janowianką w Janowie Lubelskim. Wspomniana drużyna początku sezonu nie zaliczy do udanych bo przegrała każdy z trzech rozegranych meczów a do tego w każdym tracąc dwucyfrową liczbę bramek. Tylko dzięki lepszemu (albo raczej mniej fatalnemu) bilansowi bramek Janowianka wyprzedza w tabeli Orion Niedrzwica Duża

Janowianka Janów Lubelski – LZS Krężnica Jara
LL Trampkarzy C1
2 10 – 16:30
Janów Lubelski

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *