Zapowiedź 8 – 9 października

W ten weekend grają wszyscy nasi, poza młodzikami.

Klasa B

LZS Krężnica Jara – KS Uniszowice

Seniorzy rozegrają mecz z największą rewelacją trwającego sezonu czyli KS Uniszowice. W poprzednich latach zespół ten dał się poznać jako jeden ze słabszych w klasie B. Choćby w minionej kampanii zajęli uniszowiczanie 11. miejsce wśród 14 drużyn a w sezonach poprzednich zdarzało im się być na miejsu przedostatnim lub ostatnim. Za to w bieżących rozgrywkach KS Uniszowice zdobył już 9 punktów, a więc już niemal połowę dorobku z całego zeszłego sezonu (wtedy po 26 meczach miał 19 punktów). Co więcej wynik drużyny mógłby być lepszy, ale zwycięskie 8:1 z Huraganem Siostrzytów zostało zweryfikowane jako walkower 0:3. Na koncie Uniszowice jest też najwyższe w tym sezonie zwycięstwo w naszej lidze – 11:1 z Krzczonovią Krzczonów.

Mecz z Uniszowicami w sezonie 2021/22

KS Uniszowice – LZS Krężnica Jara 3:1 (1:1)

LZS Krężnica Jara – KS Uniszowice 8:0 (5:0)

Mecz LZS Krężnica Jara – KS Uniszowice w niedzielę o 11:00 w Niedrzwicy Kościelnej.

II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY C1

LZS Krężnica Jara – Gryf Gmina Zamość

Przeciwniki trampkarzy będzie Gryf Gmina Zamość. W kategorii trampkarza młodszego drużyna ta rywalizowała w grupie C Ligi Wojewódzkiej i zarówno w rundzie jesiennej jak i wiosennej zajmowała miejsca przy końcu stawki, odpowiednio 9. na 12 i 10. na 11 zespołów. W bieżących rozgrywkach Gryf odniósł jak dotąd jedno zwycięstwo – 5:1 z OsiR-em w Biłgoraju i z trzema punktami jest na 7. pozycji.

Mecz LZS Krężnica Jara – Gryf Gmina Zamość w sobotę o 15:00 w Niedrzwicy Dużej

Orlicy

Turniej rozegrają także orlicy. W Olbięcinie zmierzą się z organizatorem LKS Kowalin poraz Dublerem Opole Lubelskie, MUKS Kraśnik i Orłami Łaziska.

Początek turnieju w sobotę o 11:00.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *