Zapowiedź 9 – 11 września

Tym razem zagrają wszystkie nasze zespoły a granie rozpoczniemy już w piątek.

Klasa B

LZS Krężnica Jara – Krzczonovia Krzczonów

Seniorzy w pierwszym w tym sezonie domowym meczu zmierzą się z Krzczonovią Krzczonów. W minionym sezonie zespół ten podobnie jak nasz poprzedni rywal Sparta Lublin zaliczał się do słabszych drużyn naszej ligi – 13 punktów dało krzczonowianom 12. pozycję. Także i start tego sezonu w ich wykonaniu nieudany bo przegarli z Oleśnią w Oleśnikach 0:4.

Mecz z LZS Krężnica Jara w sezonie 2021/22

Krężnica Jara – Krzonovia 2:0 (1:0) – Kacper Kurek 25′, Łukasz Śledzicki 73′

Krzczonovia – Krężnica Jara 0:0

Mecz LZS Krężnica Jara – Krzczonovia Krzczonów w niedzielę o 11:00 w Niedrzwicy Kościelnej

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1

LZS Krężnica Jara – Tomasovia Tomaszów Lubelski

Trampkarze znów wracają na swoje boisko by tam podjąć Tomasovię Tomaszów Lubelski. W minionym sezonie w kategorii trampkarz C2 zespół ten w rundzie jesiennej rywalizował w grupie B i zajął 2. miejsca dające awans do grupy A, ale w niej uplasował się na 8. czyli ostatniej pozycji.

Po pierwszych meczach można sądzić, że tomaszowianie to jeden z głównych faworytów ligi bo na ich koncie są trzy zwycięstwa w tym dwa bardzo okazałe: 9:0 z OSiR-em Biłgoraj i 11:1 z Vrotcovią Lublin. Po trzech kolejkach Tomasovia z 9 punktami prowadzi w ligowej tabeli.

Mecz LZS Krężnica Jara – Tomasovia Tomaszów Lubelski w piątek o 17:30 w Niedrzwicy Dużej

Lubelska Liga Młodzików D1

Granit Bychawa – LZS Krężnica Jara

Po przełożeniu meczu z Unią Wilkołaz zaczniemy od spotkania z Granitem Bychawa. W kategorii młodzik D2 bychawianie grali w 2. grupie Lubelskie Ligi Młodzików D2, w której zdobyli 20 punktów co dało im 8. miejsce wśród 12 ekip. Natomiast bieżący sezon Granit zaczął od wyjazdowego zwycięstwa 4:1 nad Janowianką Janów Lubelski.

Mecz Granit Bychawa – LZS Krężnica Jara w sobotę o 13:30 w Bychawie

Orlik E1

Swój pierwszy turniej rozegrają nasi orlicy. Odbędzie się on w Łaziskach a przeciwnikami LZS Krężnica Jara będą Dubler Opole Lubelskie, LKS Kowalin, MUKS Kraśnik i Orzeł Łaziska.

Początek odbędzie się w sobotę a początek zaplanowano na 11:00

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *