Zapowiedź weekendu 15 – 16 maja

W ten weekend grają wszystkie nasze drużyny

Seniorzy

LZS Krężnica Jara – KS Serniki

Seniorzy wracają na boisko w Niedrzwicy Kościelnej i będą walczyli o pierwsze wiosenne zwycięstwo z drużyną, która także nie zaznała jeszcze smaku wiosennej wygranej. KS Serniki zaczął wiosnę od trzech porażek i dopiero w zeszłą niedzielę zremisował z Huraganem Siostrzytów. Ogólny bilans KS Serniki to 16 puntów i 10. miejsce, a jesienią pokonał nas 5:2.

Mecz w niedzielę o 11:00 w Niedrzwicy Kościelnej

LLMS I

LZS Krężnica Jara – KAMP Kraśnik

Przed zespołem Siergieja Michajłowa szansa przedłużenia passy zwycięstw. KAMP Kraśnik na wiosnę przegrał wszystkie mecze i to w znacznych rozmiarach a ogólnie z 10 punktami jest na miejscu 8. Jesienią w Kraśniku KAMP wygrał 4:3. My mamy szansę zbliżyć się do miejsc 4-5 bo będące bezpośrednio przed nami GKS Gościeradów i Janowski Orlik grają ze sobą i ktoś lub obie stracą punkty.

Mecz w sobotę o 11:00 w Niedrzwicy Dużej.

LLMS II

LZS Krężnica Jara – Legion Tomaszowice

Drużyna Huberta Śpiewaka rozegra mecz z sąsiadującym z nami w tabeli Legionem Tomaszowice. Zespół ten również zdobył 8 punktów, ale dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu jest ciut wyżej w tabeli – na 8. pozycji. Co warte odnotowania Legion choć punktuje rzadko to potrafi powalczyć nawet z najlepszymi, np. ze Skarpą Lublin przegrał 0:1, ze Sławinem Lublin 1:2 i 0:2. My z Legionem gramy w tym sezonie po raz pierwszy.

Mecz w sobotę o 13:30 w Niedrzwicy Dużej

Orlik starszy

W turnieju zagrają też orlicy. Tym razem w Kluczkowicach w sobotę o 11:00 z Orką Kluczkowice i Płomieniem Trzydnik Duży.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *