Zapowiedź weekendu 24-25 kwietnia

W nadchodzący weekend do gry wrócą wszystkie drużyny LZS Krężnica Jara

Seniorzy

LZS Krężnica Jara – Huragan Siostrzytów

Nasi seniorzy w pierwszym wiosennym meczu podejmą Huragan Siostrzytów. Nasi rywale w rundzie jesiennej zdobyli 18 punktów i zajmują 3. miejsce a w meczu w Siostrzytowie było 3:0 dla LZS Krężnica Jara. Po niedzielnym meczu mamy szansę wskoczyć na podium, ale by tak się stało musimy wygrać co najmniej trzema bramkami i liczyć na korzystne wyniki w innych meczach.

Mecz w niedzielę o 11:00 w Niedrzwicy Kościelnej.

Młodzik starszy I

Wisła Annopol – LZS Krężnica Jara

Zespół Siergieja Michajłowa wybiera się na wyjazd do Wisły Annopol. Przeciwnik wydaje się bardzo wymagający bo jesienią Wisła tylko raz straciła punkty remisując z Wisłą Józefów i w tabeli jest na 2. miejscu za swoją imienniczką. Pierwszy mecz Wisła wygrała 5:2 i warto tu zauważyć, że oprócz Wisły Józefów i Wysoczanki Wysokie nasza drużyna jako jedyna strzeliła annopolanom dwa gole.

Mecz w sobotę o 11:00 w Annopolu.

Młodzik starszy II

Piotrcovia Piotrków – LZS Krężnica Jara

Podopieczni Huberta Śpiewaka rozegrają mecz wyjazdowy z Piotrcovią Piotrków. Zespół ten też jest wyżej notowany od nas bo po jesieni zajmuje miejsce 4. a zdobył 15 punktów. W jesiennym spotkaniu było 5:5.

Mecz w sobotę o 15:00 w Piotrkowie Pierwszym

Orlik starszy

Nasi najmłodsi piłkarze wiosnę zaczną od turnieju organizowanego przez LKS Poniatowa Wieś. Zagrają tam z organizatorem a także Stalą Poniatowa.

Turniej w niedzielę od 14:00 na orliku w Poniatowej

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *