Zapowiedź weekendu 7 maja – 9 maja

Tym razem do gry przystąpią wszystkie drużyny LZS Krężnica Jara

Seniorzy

KS Ciecierzyn – LZS Krężnica Jara

Seniorzy po raz pierwszy na wiosnę zagrają na wyjeździe. Nasz rywal – KS Ciecierzyn – to zespół bezkompromisowy, który zaliczył dokładnie tyle samo zwycięstw co porażek – po 7 i ani jednego remisu. Zdobycz punktowa – 21 pozwala tej drużynie na zajmowanie 6. miejsca i nawet zwycięstwo nie pozwoli nam na przeskoczenie jej w tabeli. Jesienią Ciecierzyn wygrał 4:1.

Mecz w Ciecierzynie w niedzielę o 15:00

Młodzik starszy grupa I

LKS Kowalin – LZS Krężnica Jara

Młodzicy z I grupy tak jak przed tygodniem zagrają z zespołem zajmującym jedno z niższych miejsc w lidze. LKS Kowalin jak dotąd wywalczył 5 punktów i jest na miejscu 10., czyli przedostatnim. Warto jednak pamiętać, że na koncie tej drużyny są np. remisy z GKS Gościeradów i KAMP-em Kraśnik czy skromna porażka 0:2 z Wisłą Annopol. Jesienią wygraliśmy 5:1.

Mecz w Olbięcinie w sobotę o 11:00

Młodzik starszy grupa II

Młodzicy z grupy II zagrają nietypowo – w piątek. Przeciwnik czyli Tajun Ostrów Lubelski zdobył 10 punktów i jest obecnie 6. Patrząc na ścisk panujący w dolnej połowie tabeli to nasz mecz ma spore znaczenie – zwycięstwo może nam dać awans nawet na miejsce Tajfunu. W rundzie jesiennej przegraliśmy z nimi 1:3.

Mecz w Ostrowie Lubelskim w piątek o 17:00

Orlik starszy

Po przerwie turniej czeka też najmłodszą grupę. Tym razem nasi zagrają w turnieju organizowanym przez MUKS Jabłonna a oprócz tej drużyny mają też w planach mecz z Granitem Bychawa.

Turniej na orliku w Piotrkowie w piątek o 17:00

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *